خانه / اخبار سینما / اخبار سینمای ایران / بازیگران فیلم ساعت 5 عصر در لوکیشن بیمارستان + عکس بازیگران
فیلم ساعت 5 عصر مهران مدیری بازیگران فیلم ساعت 5 عصر در لوکیشن بیمارستان + عکس بازیگران فیلم ساعت 5 عصر سیامک انصاری
بازیگران فیلم ساعت 5 عصر در لوکیشن بیمارستان + عکس بازیگران فیلم ساعت 5 عصر

بازیگران فیلم ساعت 5 عصر در لوکیشن بیمارستان + عکس بازیگران

فیلم ساعت 5 عصر با بازیگر اصلی اش سیامک انصاری در لوکیشن بیمارستان فیلمبرداری را ادامه دادند. عکس ها و توضیحات را بخوانید.

مهران مدیری کارگردان فیلم ساعت پنج عصر با اشاره به نقدهای اجتماعی که در فیلم سینمایی «ساعت 5 عصر» وجود دارد، گفت: این فیلم سراسر نقد اجتماعی است. در این فیلم شهری مانند تهران داریم که تیمارستانی است که هزار نفر در آن بدنبال کارهای مختلف می گردند. از شروع تا پایان فیلم سینمایی «ساعت ۵ عصر» سراسر نقد اجتماعی دارد.

معرفی این فیلم را در ” عکس بازیگران، خلاصه داستان و نقد فیلم ساعت 5 عصر ” بخوانید.

فیلم ساعت 5 عصر مهران مدیری بازیگران فیلم ساعت 5 عصر در لوکیشن بیمارستان + عکس بازیگران فیلم ساعت 5 عصر سیامک انصاری

بازیگران فیلم ساعت 5 عصر در لوکیشن بیمارستان

وی همچنین در پاسخ به پرسشی درباره اینکه «ساعت 5 عصر» چقدر به کارهای تلویزیون او شباهت دارد، اظهار کرد: این فیلم ربطی به آثاری که پیش از این ساخته ام نه به لحاظ ساختار و نه به لحاظ نوع نگاه و موضوع ندارد. برخی هنگامی که از آثار تلویزیونی به سمت ساخت آثار سینمایی می روند همواره آن نگاه و نوع قاب بندی ها را با خود به آن کارها می کشند اما من سعی می کنم این طور نباشد و ربطی به آثار قبلی من نداشته باشد.

مدیری ادامه داد: ساخت «ساعت 5 عصر» به دلیل حضور تعداد زیادی از افراد، نوع تصاویر و انبوه جمعیتی که در آن حضور دارند کار سختی برای من است اما این سختی قابل مقایسه با سختی های کارهای تلویزیون نیست. خروجی فیلم نباید به گونه ای شود که مردم بگویند تو در سریال سازی موفق تر هستی پس برو همان سریال هایت را بساز. این به نظر من فاجعه است. اگر نقدی به فیلم سینمایی «ساعت 5 عصر» وجود داشته باشد باید در رابطه با مسائل دیگر آن باشد.

فیلم ساعت 5 عصر مهران مدیری بازیگران فیلم ساعت 5 عصر در لوکیشن بیمارستان + عکس بازیگران فیلم ساعت 5 عصر سیامک انصاری

این نویسنده و کارگردان در بخش دیگر صحبت هایش در پاسخ به پرسشی درباره جذب بازیگر از طریق فراخوان های تلگرامی گفت: افراد زیادی هستند که می توانند به ایفای نقش در این فیلم بپردازند و من فکر می کنم نیازی به انتشار فراخوان اینترنتی نیست. در «قهوه تلخ» ما صحنه های پربازیگری داشتیم که کنترل آن افراد بسیار سخت بود اما در این فیلم به تدابیری اندیشیده ایم که اذیت نشویم البته درباره اجرای آن نمی توانم چیزی بگویم.

مدیری با اشاره به نام فیلم گفت: نام این فیلم به این دلیل «ساعت 5 عصر» است که شخصیت اصلی آن تنها تا ساعت ۵ عصر وقت دارد که یک امضا بگیرد. من به همین دلیل ساده نام فیلم را اینگونه انتخاب کردم.

فیلم ساعت 5 عصر مهران مدیری بازیگران فیلم ساعت 5 عصر در لوکیشن بیمارستان + عکس بازیگران فیلم ساعت 5 عصر سیامک انصاری

وی درباره زمان فیلمبرداری «ساعت 5 عصر» عنوان کرد: فیلمبرداری از زمانی که ضبط «دورهمی» متوقف می شود یعنی بین ۱۱ تا ۱۵ مهرماه آغاز می شود و تا آبان ماه کار فیلمبرداری به پایان می رسد.

این کارگردان درباره انتخاب سیامک انصاری که همواره در آثار او حضور دارد، اظهار کرد: سیامک انصاری در همه این سال ها نقش ها را برای این فیلم تمرین می کرد. شخصیت اصلی این فیلم فردی است که همه بلاها به سرش می آید. فکر می کنم هنوز بهترین گزینه برای این نقش سیامک انصاری است. منبع مهر

حتما ببینید :

عکس های جـدیـد بازیگـــران و همسرانشـــان

عکس های بازیگـــران ایــرانی و فرزندانشــان

بازیگران ایرانی در اولین بــــرف سال + عکس

هر روز با جدیدترین عکس ها و حواشی بازیگران + آخرین اخبار سینمای ایران و جهان + دانلود برنامه ها و سریال های تلویزیون با سایت ستاره سینما و تلویزیون همراه باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code