پنج شنبه , ۲۷ مهر ۱۳۹۶
خانه / شبکه نمایش خانگی / دید در شب / جریان شهرام شب پره و فکس گوگوش از محمود شهریاری
جریان شهرام شب پره و فکس گوگوش از محمود شهریاری
جریان شهرام شب پره و فکس گوگوش از محمود شهریاری

جریان شهرام شب پره و فکس گوگوش از محمود شهریاری

محمود شهریاری جریان شهرام شب پره در آنتن زنده صدا و سیما و فکس گوگوش را خودشان در استودیو را در برنامه دید در شب رضا رشیدپور توضیح داد.

محمود شهریاری مجری سال های دور صدا و سیما در هفدهمین برنامه دید در شب ماجرای حضور شهرام شب پره در مسابقه تلویزیونی شبکه جام جم را بازگو کرد و درباره نام بردن از گوگوش نیز توضیحاتی ارایه کرد.

به گزارش ستاره سینما ,وی گفت: مدیر پخش اعلام کرد که شهرام شب پره صدایش در استودیو باز شود و مسابقه برگزار شود.

رضا رشیدپور: آقای شهریاری ماجرا خیلی هم ساده نبود کدام مجری تلویزیون روی انتن زنده شبکه جام جم حرف از خانم گوگوش یا شهرام شپ پره میزند؟

محمود شهریاری: می گویند هر چی سنگ مال پای لنگ. من تهیه کننده برنامه ای بودم به نام “در دست گلی دارم” . اقای کوروش یغمایی بعد از انقلاب اهنگی به این نام خوانده بودند و ما چقدر تلاش کردیم تا مدیران سازمان اجازه دادند صدای ایشان را به عنوان تیتراژبرنامه استفاده کنیم. برنامه ما یک مسابقه هم داشت که دو نفر همزمان روی خط می امدند و با هم مسابقه می دادند . اولین برنامه را که شروع کردیم دیدیم پشت خط اقای شهرام شب پره هستند و خودشان را معرفی کردند. به گزارش ستاره سینما وی ادامه داد: من هم گفتم سلام هنرمند عزیز! ان طرف هم خانومی از لس انجلس تماس گرفته بود من امدم از روی قضیه رد شوم شنیدم ان خانوم به همسرش گفت بیا بیا رقیب من شهرام شب پره هست!

رضا رشیدپور: ناظر پخش نبود؟

محمود شهریاری: ناظر پخش که هیچ. مدیر پخش هم در استودیو بود. همکار من در اتاق فرمان به او می گوید این شهرام شب پره است مدیر پخش نمی شناسد و می گوید هر کس هست پخش کنید. برنامه تمام شد امدم بیرون دیدم مدیر پخش می گوید مرد حسابی ما حواسمان نبود تو چرا گفتی هنرمند عزیز گفتم چه بگویم خب هنرمند است مردم دوستش دارند. من باید فحش میدادم که چرا امدی روی خط؟

رضا رشیدپور: یک مجری حرفه ای باید چه کار کند در آن صحنه؟

محمود شهریاری: دقیقا همان کاری که من کردم.

متن کامل مصاحبه را در ” متن کامل مصاحبه رشیدپور با محمود شهریاری ” بخوانید.

دانلود مصاحبه رشیدپور با محمود شهریاری برنامه دید در شب

دانلود مصاحبه رشیدپور با محمود شهریاری برنامه دید در شب

جریان شهرام شب پره و فکس گوگوش از محمود شهریاری

جریان شهرام شب پره و فکس گوگوش از محمود شهریاری

محمود شهریاری جریان شهرام شب پره در آنتن زنده صدا و سیما و فکس گوگوش را خودشان در استودیو را در برنامه دید در شب رضا رشیدپور توضیح داد. محمود شهریاری مجری سال های دور صدا و سیما در هفدهمین برنامه دید در شب ماجرای حضور شهرام شب پره در…

امتیاز کاربران : 4.75 ( 3 امتیاز)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code