سه شنبه , ۲ آبان ۱۳۹۶
خانه / اخبار سینما / اخبار سینمای ایران / حسام نواب صفوی: نميگذارم خون شخص بيگناهی پايمال شود + عکس
حسام نواب صفوی: نميگذارم خون شخص بيگناهی پايمال شود + عکس
حسام نواب صفوی: نميگذارم خون شخص بيگناهی پايمال شود + عکس

حسام نواب صفوی: نميگذارم خون شخص بيگناهی پايمال شود + عکس

در پی حادثه بیمارستانی فوق تخصصی در شمال شهر تهران که منجر به ایست قلبی یک زن ۵۷ ساله شد حسام نواب صفوی گفت: نميگذارم خون شخص بيگناهی پايمال شود.

به گزارش ستاره سینما حسام نواب صفوی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

تزریق یک آمپول توسط پرستار شیفت شب بیمارستانی فوق تخصصی در شمال شهر تهران، منجر به ایست قلبی و تنفسی یک زن ۵۷ ساله می‌شود و در نهایت نبود متخصص بیهوشی بر بالین بیمار و نبودن مسئول اورژانس فاجعه ای را رقم می‌زند.
به گزارش خبرنگار ایلنا، ماجرا خیلی ساده شروع شد؛ مادری ۵۷ ساله که دچار سرگیجه و سردرد شده، نیمه شبِ ۴ تیرماه ۹۴ با پای خود به بیمارستانی فوق تخصصی در شمال پایتخت مراجعه می‌کند…. پرستار شیفت شب حاضر در اورژانس بیمارستان، دارویی به اسم «میدازولام» را که دارای اثراتی همچون ضد اضطراب، آرام بخش، ضد تشنج و شل کننده عضلانی و بیشترین عارضه جانبی آن نیز درحین بیهوشی و جراحی؛ افت فشارخون و سرعت تنفس است، با دوز بالا به این فرد تزریق می‌کند که در نتیجه، زن ۵۷ ساله نه تنها از سر درد و سرگیجه رهایی پیدا نمی‌کند، که ناگاه دچار ایست قلبی و تنفسی می‌شود… در این شرایط که لزوم حضور متخصص بیهوشی برای بیمار به شدت احساس می‌شود تا عملیات احیا را بر روی فرد انجام دهد، مشخص می‌شود که این بیمارستان «فوق تخصصی» فاقد چنین متخصصی است

به شما اطمينان ميدهم با توجه به قسمي كه ياد كردم از طريق قوه قضاييه نميگذارم خون شخص بيگناهی پايمال شود …

حسام نواب صفوی: نميگذارم خون شخص بيگناهی پايمال شود

حسام نواب صفوی: نميگذارم خون شخص بيگناهی پايمال شود + عکس حسام نواب صفوی: نميگذارم خون شخص بيگناهی پايمال شود + عکس

با فعال ترین کانال هنرمندان و بازیگران ایران بروز باشید…

جدیدترین عکسها و حواشی بازیگران به همراه آخرین اخبار سینما و برنامه های تلویزیون در تلگرام ستاره سینما – برای پیوستن به کانال ستاره سینما بر روی لینک ” کانال تلگرام ستاره سینما ” کلیک کنید.

در پی حادثه بیمارستانی فوق تخصصی در شمال شهر تهران که منجر به ایست قلبی یک زن ۵۷ ساله شد حسام نواب صفوی گفت: نميگذارم خون شخص بيگناهی پايمال شود. به گزارش ستاره سینما حسام نواب صفوی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: تزریق یک آمپول توسط پرستار شیفت شب بیمارستانی فوق تخصصی…

امتیاز کاربران : خوشم اومد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code