چهارشنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
خانه / اخبار سینما / اخبار سینمای ایران / خبر خاصی نیست بیتا سحرخیز اکران می شود
خبر خاصی نیست بیتا سحرخیز اکران می شود
خبر خاصی نیست بیتا سحرخیز اکران می شود

خبر خاصی نیست بیتا سحرخیز اکران می شود

از هفته آینده این فیلم سینمایی «خبر خاصی نیست» به روی پرده اکران می رود. خبر خاصی نیست با بازی بیتا سحرخیز و کارگردانی مصطفی شایسته ساخته شده است.

به گزارش ستاره سینما بیتا سحرخیز گفت: از رسانه‌ای ها دلخورم چراکه تمام چند سالی که کار نمی کردم هیچ سراغی از من نگرفتند. وی ادامه داد : چرا در طی سالهایی که من کار نمی کردم سراغم را نگرفتید و حالا که یک هفته به اکران فیلم جدیدم مانده همه می خواهند با من صحبت کنند.

وی افزود: من از دوستان رسانه ای دلخورم چرا که وقتی یک هنرمند به هر دلیلی مدتی کار نمی کند هیچ سراغی از آن نمی گیرند و بعد که کار جدیدی را   شروع می کند همه می خواهند با او صحبت کنند.

وی خاطرنشان کرد: ترجیح می دهم تا اطلاع ثانوی با هیچ رسانه ای مصاحبه نکنم اما در مورد کار جدیدم فقط می توانم بگویم که به کارگردانی مصطفی شایسته ساخته شده و من در آن ایفای نقش می کنم و لازم به ذکر است که بگویم از هفته آینده این فیلم سینمایی که «خبر خاصی نیست» نام دارد به روی پرده اکران می رود.

خبر خاصی نیست بیتا سحرخیز اکران می شود

خبر خاصی نیست بیتا سحرخیز اکران می شود

از هفته آینده این فیلم سینمایی «خبر خاصی نیست» به روی پرده اکران می رود. خبر خاصی نیست با بازی بیتا سحرخیز و کارگردانی مصطفی شایسته ساخته شده است. به گزارش ستاره سینما بیتا سحرخیز گفت: از رسانه‌ای ها دلخورم چراکه تمام چند سالی که کار نمی کردم هیچ سراغی از من نگرفتند.…

امتیاز کاربران : خوشم اومد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code