پنج شنبه , ۲۷ مهر ۱۳۹۶
خانه / شبکه نمایش خانگی / دید در شب / دفاع سحر قریشی از حضورش در برنامه دید در شب
دفاع سحر قریشی از حضورش در برنامه دید در شب,سحر قریشی دید در شب
دفاع سحر قریشی از حضورش در برنامه دید در شب,سحر قریشی دید در شب

دفاع سحر قریشی از حضورش در برنامه دید در شب

سحر قریشی از حضورش در برنامه دید در شب و مصاحبه با رضا رشیدپور دفاع کرد اما از حضورش در دید در شب راضی نیست.

دفاع سحر قریشی از حضورش در برنامه دید در شب :

به گزارش ستاره سینما سحر قریشی بازیگر سینما که چندی پیش حضورش در برنامه دید در شب با حاشیه هایی همراه شد ، در مصاحبه ای اعلام کرده که اصلا از این برنامه ناراضی نیست و رضا رشیدپور را مجری حرفه ای و توانمندی دانسته است. نظر سحر قریشی درباره برنامه دید در شب را در ذیل بخوانید:

قطعا پس از ویدئوی تاک‌ شویی که از شما پخش شد، برخوردهای بد زیادی دیدید. نگاه شما نسبت به آدم‌ها چطور شده؟ مثلا وقتی کسی سمت شما می‌آید چقدر نگرانید که ممکن است بخواهد توهین کند یا چیزی بگوید که دوست ندارید؟

قریشی: من معمولا بابت هر آدم و هر واکنشی خودم را اذیت نمی‌کنم اما بارها شده که خیلی ناراحت شده‌ام؛ مثلا برای خرید به پاساژی رفته‌ام، یکی می‌آید می‌گوید: «وای خانم قریشی یعنی شما واقعا عکس فلانی را نشناختید؟» می‌گویم: «نه، مگر شما شناختید؟ چقدر خوب، آفرین» و برایش دست زدم. راستش من هیچ‌وقت برای آدم‌ها زندگی نکرده‌ام اما برایم مهم بوده که نگاه‌شان به من چیست. برایم مهم بوده در این فرصتی که خدا به من داده و موقعیتی که برایم فراهم کرده توانسته‌ام کاری انجام دهم. آنهایی که طرفدارم بودند مرا دوست داشتند، با این ماجرا دلی‌تر برخورد کرده‌اند و همیشه با من هستند اما بعضی رفتارها و حرف‌ها بوده که حس کردم در مقابل‌شان سکوت کنم بهتر است.

مثلا چه حرفی؟

قریشی: یکی از من می‌پرسد: اصلا چرا به برنامه رشیدپور رفتی؟ چه بگویم؟ بگویم ببخشید که از قبل از شما اجازه نگرفتم. می‌گویند: شما که رفتید حداقل از قبل سوالات را با هم هماهنگ می‌‌کردید که جلوی مردم آبروی‌تان نرود! خیلی جالب است من بروم و با دروغ یک برنامه اجرا کنم برای مردم خیلی بهتر است. خب، دروغ که بدتر است. انگار داریم به دروغ گفتن و دروغ شنیدن عادت می‌کنیم. انگار فراموش شده که دروغ یک گناه کبیره است. دغدغه‌های زندگی‌مان آنقدر زیاد شده که یادمان رفته دروغی که مثل نقل و نبات می‌گوییم، فخری است که به دیگران می‌فروشیم، پشت سر یکدیگر غیبت می‌کنیم و… همه و همه گناه است و یک روزی باید جوابگوی همه آنها باشیم. خیلی خوشحال می‌شوم این افراد را سر پل صراط که همه به آن اعتقاد داریم، ببینم. به گزارش ستاره سینما سحر قریشی ادامه داد شده بارها در خلوت خودم از خدا خواسته‌ام به من صبر دهد که از این همه بار انرژی منفی که به سمت من می‌آید، خم نشوم. آن هم فقط برای یک مصاحبه؛ مصاحبه‌ای که دلی رفتم و دلی جواب دادم. دوست دارم بعضی از همان برنامه‌ها را ببینید که آدم‌ها چطور شو اجرا کرده‌اند، دیالوگ‌های از پیش تعیین شده گفته‌اند، مونولوگی را حفظ کرده‌اند و جلوی دوربین گفته‌اند. چرا مردم نسبت به آنها واکنش نشان نمی‌دهند؟ اگر گوش شما به دروغ شنیدن عادت کرده من عذرخواهی می‌کنم که جلوی دوربین دروغ نگفتم. من به‌راحتی می‌توانستم به آقای رشیدپور بگویم آن بخش از مصاحبه را دربیاورد اما این کار را نکردم.

خب، چرا این کار را نکردید؟

قریشی: دلم می‌خواست همه بدانند من و آنها با هم فرقی نداریم. من هم نقطه ضعف‌ها و کمبودهایی دارم. همه ما کمبود داریم. من اگر در این موقعیت هستم شاید برای این است که جایی خوب کار کرده‌ام یا دست کسی را گرفته‌ام که حالا خدا دست مرا گرفته است. با خوردن حق و پول مردم بالا نیامده‌ام. برای من هنوز خیلی چیزها همان معنای خودش را دارد. دزدی، دزدی است.

حق مردم، حق مردم است. دوست ندارم دروغ را پشت صحنه تبدیل به مصلحت کنم و بیایم جلوی دوربین برنامه آقای رشید‌پور. کار همان کار است و فقط اسمش عوض می‌شود. الان طرف خیانت می‌کند اسمش را می‌گذارد پیچاندن. فکر می‌کند از گناه ماجرا کم می‌شود. وقتی اسم گناه را عوض کنیم، ترس‌مان هم برای انجام آن گناه کم می‌شود. من واقعا برای این شکل نگاه‌ها و آدم‌ها متاسفم. بعضی‌ها همان آدم یک ماه محرم هستند. در یک ماه عزاداری می‌کنند بعد به زندگی پر از گناه خود بازمی‌گردند. همیشه و در همه حال باید انسان بود.

الان از آن مصاحبه پشیمان نیستید؟

قریشی: نه. من نه از آن مصاحبه ناراحتم و نه از جایگاهی که دارم. هرکسی از من ناراحت است حق با اوست. هرکسی نظر خودش را دارد و نظر همه برای من محترم است. هیچ گاردی نسبت به کسی ندارم.

من یک خبرنگار هستم و ممکن است کارم با شما ارتباط داشته باشد اما آقای رشیدپور یکی از بدنه ها و به نوعی همکار شماست. چقدر این برنامه باعث شد نگاه شما به آدم‌های هم‌صنف خودتان عوض شود و مثلا اگر برای تاک‌شوی دیگری دعوت شدید، درنگ کنید؟

قریشی: آقای رشیدپور به اندازه سن من تجربه کاری دارند و من احترام زیادی برای ایشان قائل هستم. من از رفتن به این برنامه و زمانی را که با همکارم گذراندم، پشیمان نیستم؛ همکاری که پیشکسوت من هستند و از ایشان یاد گرفته‌ام. اتفاقا حس می‌کنم او زمینه اتفاقی را برایم پیش آورد که بیشتر به حرفه خودم فکر کنم؛ حتی به این فکر کنم اگر این حیطه و کار مال من نیست از آن بیرون بروم.به گزارش ستاره سینما سحر قریشی ادامه داد راستش دغدغه من این نیست که پیش چشم مردم زندگی کنم. بخشی از سوالات در آن برنامه سوالات مردمی بود و من خواستم کاملا صادقانه جواب مردم را بدهم، با اینکه می‌توانستم جواب ندهم یا اگر جواب دادم بعدا از ایشان بخواهم حذف کنند. دوست داشتم روراست باشم و به نظرم افرادی با روراستی مشکل دارند که خودشان اهل تظاهر کردن باشند. من معجزه‌وار وارد این حرفه شدم و همان کسی که مرا به این جایگاه رسانده هوای مرا هم دارد.

به جز مردم، همکاران خودتان هم واکنش بد نشان دادند؟

قریشی: به هر حال همکاران من نیز بخشی از همین مردم هستند. ما همه مثل همین هستیم؛ فقط نوع کارمان متفاوت است. بله برخی از همکاران و هم‌صنف‌های خودم نیز واکنش‌های بدی نشان دادند.

مصاحبه کامل سحر قریشی و رضا رشیدپور را در لینک ” مصاحبه کامل سحر قریشی در دید در شب ” بخوانید.

و همچنین مطلب جذاب و جنجالی ” نظر سحر قریشی درباره احمدی نژاد و روحانی و ظریف ” را ببینید.

دفاع سحر قریشی از حضورش در برنامه دید در شب

دفاع سحر قریشی از حضورش در برنامه دید در شب,سحر قریشی دید در شب

دفاع سحر قریشی از حضورش در برنامه دید در شب,سحر قریشی دید در شب

دفاع سحر قریشی از حضورش در برنامه دید در شب,سحر قریشی دید در شب

با فعال ترین کانال هنرمندان و بازیگران ایران بروز باشید…

جدیدترین عکسها و حواشی داغ بازیگران به همراه آخرین اخبار سینما و برنامه های تلویزیون در تلگرام ستاره سینما – برای پیوستن به کانال ستاره سینما بر روی لینک ” کانال تلگرام ستاره سینما ” کلیک کنید.

سحر قریشی از حضورش در برنامه دید در شب و مصاحبه با رضا رشیدپور دفاع کرد اما از حضورش در دید در شب راضی نیست. دفاع سحر قریشی از حضورش در برنامه دید در شب : به گزارش ستاره سینما سحر قریشی بازیگر سینما که چندی پیش حضورش در برنامه دید…

امتیاز کاربران : 3.1 ( 1 امتیاز)

۲ دیدگاه

  1. با سلام
    خانم قریشی شما کلا حرفایی قشنگی میزنید اما یکم به حرفاتون فکر کنید.ببینید آیا به گفته های خودتون عمل میکنید؟
    شما میگید دروغ گناه کبیرس درست.اما بی حجابی چی؟گناه نیس؟
    به نظر شما آیا رفتار و حرفاتون یکم با هم در تناقض نیس؟
    مگه شما هنر نیستی؟مگه الگوی مردم نیستی؟

  2. خانم قریشی شایدشماواقعاحرفاتون درست باشه ولی نمیدونم چرامن ازتون بدم میاد،واقعامیگم نمیدونم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code