پنج شنبه , ۲۷ مهر ۱۳۹۶
خانه / شبکه نمایش خانگی / سریال شهرزاد / دلیل استقبال از شهرزاد از زبان کارگردان سریال | علت توجه زیاد مردم به سریال شهرزاد
دلیل استقبال از شهرزاد از زبان کارگردان سریال | علت توجه زیاد مردم به سریال شهرزاددلیل استقبال از شهرزاد از زبان کارگردان سریال | علت توجه زیاد مردم به سریال شهرزاد
دلیل استقبال از شهرزاد از زبان کارگردان سریال | علت توجه زیاد مردم به سریال شهرزاد

دلیل استقبال از شهرزاد از زبان کارگردان سریال | علت توجه زیاد مردم به سریال شهرزاد

حسن فتحی کارگردان سریال شهرزاد گفت: خودم هم علت استقبال چشمگیر مخاطبان از «شهرزاد» را نمی دانم ! علت توجه زیاد مردم به سریال شهرزاد را در ادامه مطلب می خوانید.

دلیل استقبال از شهرزاد از زبان کارگردان سریال

به گزارش ستاره سینما و تلویزیون حسن فتحی در خصوص اینکه چرا کمتر در محافل سینمایی حضور دارد، گفت: بیشتر به خاطر مشغله کاری است. به هر حال به موقعیت‌هایی می‌رسیم که بیشتر باید در خانه نشست و در خلوت کار کرد تا اینکه در محافل سینمایی حضور داشت. من اولی را ترجیح می‌دهم؛ چون در نهایت معرف ما افکار، آثار و کیفیت آثار ارائه شده ما خواهد بود.

کارگردان «شهرزاد» در پاسخ به این سوال که چرا این مجموعه محبوبیت فراوانی به دست آورده و مخاطبان به شدت منتظر فصل دوم آن هستند گفت: واقعا نمی دانم و بی تعارف باید رفت از خود مردم پرسید اما من در ادامه همان سنت قصه گویی در آثار قدیمی خودم و توجه ویژه ای که به فضای تهران قدیم دارم، «شهرزاد» را ساختم.

فتحی خاطرنشان کرد: چه خوب می شود تعدادی از جامعه شناسان و روانشناسان زمانی که می بینند سریالی مانند شهرزاد که با این موج استقبال در ایران و خارج روبرو شده است، ریشه های روانشناختی و جامعه شناختی این موفقیت را تحلیل کنند و من همچنان منتظرم که این دو طیف آثار خود را عرضه کنند و آن ها را بخوانم تا دلیل این موج استقبال را بفهمم.

هر روز با جدیدترین عکسها و حواشی داغ بازیگران + آخرین اخبار سینمای ایران و جهان + دانلود برنامه ها و سریال های تلویزیون با سایت ستاره سینما و تلویزیون همراه باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code