چهارشنبه , ۲۶ مهر ۱۳۹۶
خانه / تلویزیون / اخبار برنامه های تلویزیون / زمان پخش سریال ماه و پلنگ | ساعت تکرار ماه و پلنگ از شبکه 3
زمان پخش سریال ماه و پلنگ | ساعت تکرار ماه و پلنگ از شبکه 3
زمان پخش سریال ماه و پلنگ | ساعت تکرار ماه و پلنگ از شبکه 3

زمان پخش سریال ماه و پلنگ | ساعت تکرار ماه و پلنگ از شبکه 3

پخش سریال ماه و پلنگ از آبان ماه 95 از شبکه 3 سیما شروع می شود زمان پخش سریال ماه و پلنگ و ساعت تکرار این سریال را در ادامه می خوانید.

زمان پخش سریال ماه و پلنگ و ساعت تکرار

بازیگران سریال ماه و پلنگ عبارتند از : داریوش ارجمند، علی شادمان، شاهرخ استخری، ویدا جوان، بیتا سحرخیز، آتنه فقیه نصیری، فرهاد جم، شیوا خنیاگر، مریم کاظمی، علی سلیمانی، سعید داخ، صدرالدین شجره، امیر محمد زند، شهروز ابراهیمی، پوراندخت مهیمن، شهین تسلیمی، علیرضا استادی، احسان امانی، لیلا عزیزی، حمید عرب سرخی، پاوانه افسر، پرویز سیرتی، مجید جعفری، عطا عمرانی، مسعود انتظاری،شهرام پور ولی، مینا دلشاد، حسین فلاح افشار، نسرین صالح آبادی، لی لی فرهاد پور، جهانگیر اژدری، ماریه تهرانچی، محمدرضا نوروز، مجید نوروزی، رضا شهابی، علیرضا شهسواری، داریوش اشرفی، رضا شریف، نازنین مهیمنی، خسرو خان محمدی، علی ولیانی و … در این سریال ایفای نقش می کنند.

موضوع «ماه و پلنگ» یک ملودرام اجتماعی است و مسائل روز جامعه را به تصویر می‌کشد. این سریال چند شخصیت اصلی دارد، امیرمحمد زند در نقش فریدون و ویدا جوان در نقش کتایون دخترعموی او مقابل یکدیگر بازی می‌کنند و بخشی از داستان عاشقانه این سریال را تشکیل می‌دهند. «ماه و پلنگ» از آن دسته سریال‌هایی است که تا نیمه آن در زمان گذشته (5 سال پیش) سیر می‌کند و بعد از قسمت 16 قصه‌ها در زمان حال روایت می‌شوند. قصه «ماه و پلنگ» روایت شهری از انسان‌هایی است که بهشت خوشبختی و سعادت خود را در جهنم دروغ و انتقام و زیاده خواهی نابود می‌کنند. در این سریال دو قهرمان وجود دارند و هر قسمت از آن با تعلیقی به پایان می‌رسد. در خلاصه داستان این سریال آمده است: دزد برای هر خانه راه ورودی می یابد و شیطان در هر دل بهانه ی حضوری. حاج صنعان نعیمی باور داشت که ۶۰ سال درِ دل را بر روی شیطان بسته نگاه داشته است و باور داشت این بسته بودن دل تا زمان مرگ ادامه می یابد تا اینکه…

به گزارش ستاره سینما و تلویزیون سریال ماه و پلنگ قرار است از شنبه 15 آبان سال 95 از شبکه 3 سیما پخش شود.

ساعت پخش سریال ماه و پلنگ :

سریال ماه و پلنگ در 30 قسمت 45 دقیقه ای هر شب از ساعت 20:45 دقیقه از شبکه 3 سیما پخش می شود.

ساعت تکرار سریال ماه و پلنگ :

تکرار سریال ماه و پلنگ روز بعد در ساعات 02:00 بامداد و 10 صبح و 14:30 ظهر از شبکه 3 سیما پخش می شود.

حتما ببینید : دانلود سریال ماه و پلنگ | همه قسمت ها

حتما ببینید : عکس های جدید بازیگران سریال ماه و پلنگ + پشت صحنه

هر روز با جدیدترین عکسها و حواشی داغ بازیگران + آخرین اخبار سینمای ایران و جهان + دانلود برنامه ها و سریال های تلویزیون با سایت ستاره سینما و تلویزیون همراه باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code