خانه / تلویزیون / اخبار برنامه های تلویزیون / زمان پخش سریال معمای شاه | ساعت تکرار معمای شاه از شبکه 1
زمان پخش سریال معمای شاه | ساعت تکرار معمای شاه از شبکه 1
زمان پخش سریال معمای شاه | ساعت تکرار معمای شاه از شبکه 1

زمان پخش سریال معمای شاه | ساعت تکرار معمای شاه از شبکه 1

پخش سریال معمای شاه از 24 مهرماه 95 از شبکه 1 سیما شروع شد زمان پخش سریال معمای شاه و ساعت تکرار این سریال را در ادامه مطلب می خوانید.

زمان پخش سریال معمای شاه و ساعت تکرار

بازیگران سریال معمای شاه : در ساخت این مجموعه 80 بازیگر اصلی، 540 بازیگر فرعی و بیش از560 نفر از عوامل سینما و تلویزیون ایران حضور داشته‌اند. مجموعه معمای شاه در خصوص جریانات سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی در دوره پادشاهی محمدرضا پهلوی است.

پخش به صورت هر شب از شبکه 1 سیما :

به گفته مرتضی میرباقری معاون سیمای رسانه ملی، معمای شاه در75 قسمت تنظیم شده و41 قسمت آن هم پخش شده و یک سوم آن باقی مانده و ما برای اینکه سریال از بینندگان بیشتری برخوردار شود و هفتگی بودن سریال باعث نشود که ما ریزش مخاطب داشته باشیم، تصمیم گرفتیم که از13 محرم دوباره و از ابتدا این سریال را از شبکه یک پخش کنیم.

تهیه کننده این مجموعه تاریخی نیز گفت: ازآنجایی که عده‌ای از هموطنان تا اینجای سریال را دنبال نکرده بودند، از ۲۴ مهر پخش سریال«معمای شاه» از قسمت اول آغاز می شود و قسمت‌های پایانی آن که مربوط به پیروزی انقلاب اسلامی است مصادف می‌شود با دهه فجر و سریال تمام خواهد شد. علی لدنی تاکید کرد: قرار است این سریال به صورت هر شبی پخش شود و مخاطبان این سریال می‌توانند پنج روز درهفته (به جز پنج شنبه‌ ها و جمعه‌ها) حوالی ساعت 22:15 شاهد پخش این سریال باشند.

ساعت پخش سریال معمای شاه :

سریال معمای شاه در 75 قسمت 50 دقیقه ای هر شب از ساعت 22:15 دقیقه از شبکه 1 سیما پخش می شود.

ساعت تکرار سریال معمای شاه :

تکرار سریال معمای شاه روز بعد در ساعت 15:00 ظهر از شبکه 1 سیما پخش می شود.

حتما ببینید : دانلود سریال معمای شاه | همه قسمت ها

حتما ببینید : عکسهای جالب بازیگران سریال معمای شاه قبل و بعد از گریم !

هر روز با جدیدترین عکسها و حواشی داغ بازیگران + آخرین اخبار سینمای ایران و جهان + دانلود برنامه ها و سریال های تلویزیون با سایت ستاره سینما و تلویزیون همراه باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code