خانه / تلویزیون / اخبار برنامه های تلویزیون / زمان پخش سریال معمای شاه | ساعت تکرار معمای شاه از شبکه ۱
زمان پخش سریال معمای شاه | ساعت تکرار معمای شاه از شبکه 1
زمان پخش سریال معمای شاه | ساعت تکرار معمای شاه از شبکه 1

زمان پخش سریال معمای شاه | ساعت تکرار معمای شاه از شبکه ۱

پخش سریال معمای شاه از ۲۴ مهرماه ۹۵ از شبکه ۱ سیما شروع شد زمان پخش سریال معمای شاه و ساعت تکرار این سریال را در ادامه مطلب می خوانید.

زمان پخش سریال معمای شاه و ساعت تکرار

بازیگران سریال معمای شاه : در ساخت این مجموعه ۸۰ بازیگر اصلی، ۵۴۰ بازیگر فرعی و بیش از۵۶۰ نفر از عوامل سینما و تلویزیون ایران حضور داشته‌اند. مجموعه معمای شاه در خصوص جریانات سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی در دوره پادشاهی محمدرضا پهلوی است.

پخش به صورت هر شب از شبکه ۱ سیما :

به گفته مرتضی میرباقری معاون سیمای رسانه ملی، معمای شاه در۷۵ قسمت تنظیم شده و۴۱ قسمت آن هم پخش شده و یک سوم آن باقی مانده و ما برای اینکه سریال از بینندگان بیشتری برخوردار شود و هفتگی بودن سریال باعث نشود که ما ریزش مخاطب داشته باشیم، تصمیم گرفتیم که از۱۳ محرم دوباره و از ابتدا این سریال را از شبکه یک پخش کنیم.

تهیه کننده این مجموعه تاریخی نیز گفت: ازآنجایی که عده‌ای از هموطنان تا اینجای سریال را دنبال نکرده بودند، از ۲۴ مهر پخش سریال«معمای شاه» از قسمت اول آغاز می شود و قسمت‌های پایانی آن که مربوط به پیروزی انقلاب اسلامی است مصادف می‌شود با دهه فجر و سریال تمام خواهد شد. علی لدنی تاکید کرد: قرار است این سریال به صورت هر شبی پخش شود و مخاطبان این سریال می‌توانند پنج روز درهفته (به جز پنج شنبه‌ ها و جمعه‌ها) حوالی ساعت ۲۲:۱۵ شاهد پخش این سریال باشند.

ساعت پخش سریال معمای شاه :

سریال معمای شاه در ۷۵ قسمت ۵۰ دقیقه ای هر شب از ساعت ۲۲:۱۵ دقیقه از شبکه ۱ سیما پخش می شود.

ساعت تکرار سریال معمای شاه :

تکرار سریال معمای شاه روز بعد در ساعت ۱۵:۰۰ ظهر از شبکه ۱ سیما پخش می شود.

حتما ببینید : دانلود سریال معمای شاه | همه قسمت ها

حتما ببینید : عکسهای جالب بازیگران سریال معمای شاه قبل و بعد از گریم !

هر روز با جدیدترین عکسها و حواشی داغ بازیگران + آخرین اخبار سینمای ایران و جهان + دانلود برنامه ها و سریال های تلویزیون با سایت ستاره سینما و تلویزیون همراه باشید.

امتیاز شما به این مطلب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

*

code