پنج شنبه , ۲۷ مهر ۱۳۹۶
خانه / شبکه نمایش خانگی / دید در شب / شقایق فراهانی و رفتن خواهرش گلشیفته در دید در شب
شقایق فراهانی و رفتن خواهرش گلشیفته در دید در شب
شقایق فراهانی و رفتن خواهرش گلشیفته در دید در شب

شقایق فراهانی و رفتن خواهرش گلشیفته در دید در شب

شقایق فراهانی از رفتن خواهرش گلشیفته در برنامه دید در شب  رضا رشیدپور گفت و واکنش پدرشان بهزاد فراهانی به این موضوع …

به گزارش ستاره سینما شقایق فراهانی وقتی عکس گلشیفته فراهانی را در برنامه دید در شب دید تا نظرش را درباره او بگوید درباره این مسائل صحبت کرد:

شقایق فراهانی جایی که عکس گرفته شده است را نمی‌ داند.سوال رضا رشیدپور اشاره‌ ای به غیرتی شدن بهزاد فراهانی در زمانی که او را کمیته گرفته است دارد. می‌گوید واکنش بهزاد فراهانی در زمانی که اتفاقاتی برای گلشیفته افتاد چه بود؟ شقایق فراهانی می‌ گوید که غیرتی بودن با سنتی بودن فرق می‌ کند.

گلشیفته فراهانی پیش از این تنها یک بار در تلویزیون ایران گفتگو داشته است که آنهم در مقابل رضا رشیدپور بوده است.شقایق فراهانی درباره رفتن گلشیفته و حواشی پیرامون او، می‌گوید من جای گلشیفته نبودم.یادم است سال 88 خیلی از هنرمندان یا مردم انتقاد می‌ کردند من پیش خودم فکر می‌ کردم که خدایا من را در جایگاه دیگران قرار نده. من هم اگر جای دیگران بودم کارهایی می‌ کردم و فیلم‌ هایی بازی می‌ کردم. از خدا می‌خواستم که من را در جایگاهی قرار ندهد که اشتباهی بکنم.

او می‌گوید گلشیفته برای استعدادی که واقعا داشت در جایگاه خوبی قرار گرفت. رشیدپور می‌ پرسد شما گلشیفته را به سینما بردید، او جزو تراز اول ها بوده است، میم مثل مادر و سنتوری را بازی می‌ کند. طبیعی است که حسادت کنید، راحت باشید و بگویید

شقایق فراهانی پاسخ می‌دهد :الان که 43 سالم است به این فکر می‌ کنم که چطور شد که گلشیفته این طوری شد اما می‌ دانم اگر خودت به خودت رای ندهی در کائنات، کائنات هم به تو رای نمی‌ دهد. آن زمان من خودم را قدر الان دوست نداشتم. به گزارش ستاره سینما من فکر می‌ کنم که آن موقع خیلی پر از خشم بودم، خشمی که مربوط به دوران کودکی‌ ام بود، اجتماع بود یا شرایط زندگی‌ ام بود و اینها باعث شد که من به این درجه از آگاهی نرسیدم. او می‌گوید پدر و مادرش با حضور گلشیفته فراهانی (گلی) در سینما مخالف بوده‌ اند اما با حضور شقایق فراهانی مخالف نبوده‌ اند. چون گلشیفته پیانو کار می‌ کرد و می‌ گفتند قاعدتا در آنجا موفق تر خواهد بود تا سینمای ایران.

او می‌گوید خواهر های خوبی با گلشیفته هستند. او می‌گوید شاید مامانش باشم. یک شب در کار کلاه پهلوی به کارگردانی آقای دری، هر چه می‌ گفتم دو جمله را کات می‌ دادند. آقای دری نمی‌ پذیرفت و حسی که داشتم غلط بود. اضطراب داشتم و ری‌ اکشن آدم‌ ها را می‌ دیدم. کار را آقای دری آف کردند . من خرد شدم و شکستم.

شقایق فراهانی می‌ گوید که پدرم و مادرم جوری ما را بار آوردند که هر کسی تجربه خودش را در زندگی داشته باشد. سعی می‌ کنیم همدیگر را راهنمایی کنیم، دعوا کنیم، مشاجره کنیم، اما در نهایت هر کسی تصمیم خودش را می‌ گیرد و احترام می‌ گذاریم به تصمیمی که می‌ گیریم.به گزارش ستاره سینما او می‌گوید که پدرم در حال پاس کردن امتحان خودش است. او اضافه می‌ کند که این را از منظر خوبی می‌ گویم.

او می‌گوید که جای گلشیفته فراهانی نبوده‌ ام که بدانم از ایران می‌ رفتم یا نه.شقایق فراهانی می‌ گوید که من که ساعت 2 قطعی شد به اینجا بیایم، نرسیده بودم که کارهای قبلی شما را ببینم. به هر کس گفتم می‌ روم امشب برنامه آقای رشیدپور می‌گفتند نرو. می‌خواهد ضایعت کند. در مقابل آن، برخی می‌ گویند اوه چه باحال حتما برو.

شقایق فراهانی و رفتن خواهرش گلشیفته در دید در شب

شقایق فراهانی و رفتن خواهرش گلشیفته در دید در شب

با فعال ترین کانال هنرمندان و بازیگران ایران بروز باشید…

جدیدترین عکسها و حواشی بازیگران به همراه آخرین اخبار سینما و برنامه های تلویزیون در تلگرام ستاره سینما – برای پیوستن به کانال ستاره سینما بر روی لینک ” کانال تلگرام ستاره سینما ” کلیک کنید.

شقایق فراهانی از رفتن خواهرش گلشیفته در برنامه دید در شب  رضا رشیدپور گفت و واکنش پدرشان بهزاد فراهانی به این موضوع ... به گزارش ستاره سینما شقایق فراهانی وقتی عکس گلشیفته فراهانی را در برنامه دید در شب دید تا نظرش را درباره او بگوید درباره این مسائل صحبت کرد:…

امتیاز کاربران : خوشم اومد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code