پنج شنبه , ۲۷ مهر ۱۳۹۶
خانه / جشنواره ها / فیلم دریاچه ماهی در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر / عکس
فیلم دریاچه ماهی در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر / عکس
فیلم دریاچه ماهی در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر / عکس

فیلم دریاچه ماهی در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر / عکس

فیلم دریاچه ماهی در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر

دو فیلم «بوف کور» ساخته احمدرضا معتمدی و «دریاچه ماهی» ساخته مریم دوستی در جشنواره فیلم فجر سال 95 حضور دارند.

فیلم دریاچه ماهی در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر

سعید سعدی درباره حضور در جشنواره فیلم فجر گفت: فرم حضور در جشنواره فیلم فجر را برای دو فیلم «بوف کور» ساخته احمدرضا معتمدی و «دریاچه ماهی» ساخته مریم دوستی پر کردم.

وی ادامه داد: امیدوارم در زمان تعیین شده هر دو فیلم به جشنواره فیلم فجر برسند و بتوانیم امسال با دو فیلم متفاوت در جشنواره حاضر شویم.

بنابراین گزارش، فیلمبرداری فیلم سینمایی «بوف کور» ساخته احمدرضا معتمدی همچنان ادامه دارد. گروه در بندرعباس حضور دارند. در این فیلم علی قمصری در نقش نوازنده موسیقی سنتی و (با حضور) حامد کمیلی، اندیشه فولادوند، هومن برق نورد و گروه راک میدان آزادی در نقش بند راک فیلم بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند«بوف کور» مضمونی اجتماعی دارد و داستان زندگی یک نوازنده دو تار سنتی را روایت می کند که از شهرستان برای کار به تهران می آید و پس از چندی جذب یک بند راک می شود… .

فیلمبرداری فیلم سینمایی «دریاچه ماهی» ساخته مریم دوستی نیز همچنان ادامه دارد این فیلم درباره وقایع پس از جنگ است و داستان چند خانواده را روایت می‌کند که در نقطه مشترکی به یکدیگر می‌رسند و در این میان عشق گمشده‌ای پیدا می‌شود. این فیلم تجلیلی از شهدای جاویدالاثر خواهد بود. منبع فارس

 

حتما ببینید : گریم های ماندگار سینمای ایران + عکس ها

حتما ببینید : پرفروش ترین فیلم های تاریخ سینمای ایران + آمار فروش

هر روز با جدیدترین عکسها و حواشی داغ بازیگران + آخرین اخبار سینمای ایران و جهان + دانلود برنامه ها و سریال های تلویزیون با سایت ستاره سینما و تلویزیون همراه باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code